שצלת כלה

אולם אירועים

אולם אירועים

אולמות אירועים, זו השקעה…

אם יש לכם איזו חתונה משפחתית באופק ואתם חושבים איפה לקיים אותה, בין אם זו החתונה של הבן או של הבת, כדאי לכם לשקול את כל האפשרויות שעומדות לפניכם. מצד אחד, אתם יכולים לבחור גני אירועים בשרון, כי חתונה בטבע זה נפלא ונעים, אך מצד שני, אתם יכולים לבחור כל מיני אולמות אירועים למיניהם. אולם אירועים זה נוח ונחמד כי לא צריך לדאוג מהקור או מהחום, והאמת היא, שאם מדובר על חתונה בשיא הקיץ או החורף, אולם חתונות זה יכול להיות רעיון טוב מאוד. אם אתם הם אלה שמממנים לילדים שלכם את החתונה, אומנם זה נכון שאתם משלמים, אבל מאוד כדאי שתתחשבו גם בדעה של הזוג המתחתן, כי אחרי הכול, אתם רק משלמים על העניין.

אולם אירועים כיף לבחור ביחד

אתם יכולים להחליט על יום שבו אתם מתחילים לבדוק כל מיני אולמות אירועים, וביום הזה אתם יכולים לשבת עם הזוג המתחתן מול המחשב. ככה תוכלו לעשות שלילה ראשונית של כל מיני אולמות אירועים שלא באמת באים בחשבון מבחינתכם, ואת האולמות שנותרים, אתם יכולים ללכת לראות במו עיניכם. אם יש לכם אפשרות לכך, כדאי מאוד לראות את האולמות השונים כאשר מתקיימת בהם חתונה, כי ככה תוכלו להתרשם טוב יותר מהאולם, ולאחר מכן, תוכלו לקבל החלטה לגבי האולם שהכי מתאים לאירוע שלכם.

המחירים משתנים תמיד, יש לבדוק בכמה מקומות

כל אולם אירועים יעלה לכם מחיר אחר, וכל יום בשבוע שבו הילדים ירצו להתחתן, יעלה משהו אחר. מעבר לכל אלה, יש תאריכים בחודש שעולים יותר, כך שיש להחליט תוך לקיחה בחשבון את כל התנאים והגורמים האלה. זה נכון שאתם מממנים את החתונה הזו, אבל הזוג הצעיר צריך להחליט מתי להתחתן, וכדאי לכם להקשיב מאוד לרצונות שלהם. אין טעם לבחור אולם יקר מידי, כי חבל לחרוג מהתקציב שלכם ולהיכנס לכל מיני קשיים כלכליים רק כי הילד או הילדה שלכם רוצים להתחתן. לסיום, חתונה זו מסיבה גדולה, וכדאי להשקיע בארגון שלה הרבה כסף, אך כדאי גם להחליט איפה בדיוק עובר הגבול.

חשוב לזכור, יש המון אולמות אירועים

כשהחלטתי שאני רוצה להתחתן עם החבר שלי, היה לי ברור שאנחנו צריכים לקבל כמה החלטות חשובות, כי חתונה של שני גברים זה עדין לא עניין מקובל לחלוטין בישראל. ראשית, היינו צריכים לספר על כך להורים של שנינו, ושנית, הייתי צריכים להחליט איפה אנחנו רוצים לעשות את החתונה. האמת היא שההורים של שנינו קיבלו אתה עניין בשמחה רבה, וקיבלנו מכל צד לא מעט כסף למימון החתונה היפה שלנו. כעת היינו צריכים להחליט האם מתאים לנו יותר אולם חתונות, או שאולי דווקא גני אירועים בשרון זה מה שאנחנו מחפשים. בכלל לא היה לנו קל לקבל את ההחלטה הזו, אך בסופו של דבר הגענו מסקנה כי אולמות אירועים יותר יתאימו לאווירה שאותה אנחנו רוצים ליצור בחתונה.

החיפושים שלנו אחר אולם אירועים

אני חייבת לציין שלא היה לי מושג שלחפש אולם אירועים זה עסק כל כך מורכב, אבל כבר מהיום הראשון של החיפושים ראיתי שיש המון אפשרויות. החלטתי שאני לא רוצה שניסע לכל אולמות האירועים באזור שלנו, והעדפתי לעשות את הסינון הראשוני אונליין. בימינו הרבה מנהלים של אולמות אירועים מתחזקים אתרי אינטרנט טובים ומעלים אליהם תמונות רבות של אולמות האירועים, כך שאין ספק שאת ההתרשמות הראשונית אפשר לעשות מבלי לצאת מהבית. ראינו המון תמונות של אולמות אירועים וככה בחרנו  שלושה אולמות שאליהם באמת ניגשנו כדי לראות אותם במציאות, והאמת היא, שבסופו של דבר החלטנו על האולם הראשון שראינו.

חתונה שווה

אולמות אירועים עולם לא מעט כסף, אבל האמת היא, שחתונה שמתקיימת באולם אירועים היא חתונה נפלאה. אני חושב שכמעט כל האורחים שהזמנו הגיעו באמת לאירוע, והיה מאוד כיף לחגוג את החתונה הזו. היה כיף לראות כמה אנחנו מוקפים באנשים שאוהבים אותנו, והיה כיף ליהנות משירות מעולה של בעלי האולם. לעשות חתונה שונה בישראל, כלומר בין שני גברים, זה חשוב בעיני מהרבה בחינות, ואני חושב שהצלחנו לעשות חתונה מאוד מיוחדת. האולם שבחרנו התאים לנו היטב, גם בגודל וגם בעיצוב שלו, כך ששנינו יצאנו מאוד מרוצים מכל עניין החתונה.