שצלת כלה

גני האירועים והיתרונות שלהם

גני האירועים והיתרונות שלהם לאירוע שלכם

גני האירועים הופכים את אפשרות ההתאמה האישית של אירוע מעוצב לדרישות ולצרכים שלכם ליותר קלה ונגישה, כאשר חווית הבילוי באירוע היא קלילה וזורמת יותר, ומתאימה מטבעה להכיל קהלים בטווח גילאים רחב ומגוון. גני אירועים מאפשרים יצירת כמה איזורים במקביל באירוע, ואפשרות של שיטוט ועירוב בין האיזורים ליצירת אינטרקציות חדשות, טבעיות וקולחות. גני האירועים מאפשרים את קיום האירוע באולם הממוקם בגן אך תתפלאו לגלות שהאורחים שלכם מתעניינים לא פחות בשטח הגן הנעים והמאפשר, ותעשו בחוכמה אם תתקינו גם בו עמדת מוסיקת ריקודים, וקייטרינג.

טיפים לאירוע מוצלח בגן אירועים

–          חלקו את האירוע לשלבים, לפי הסדר הכרונולוגי הרצוי, שלב קבלת הפנים, שלב האפרטיפים, שלב המעבר לאולם המרכזי, שלב הארוחה, אן קיום הטקס בפנים האולם או בחוץ בגן, שלב הריקודים וכדומה.

–          כדאי לפזר את הפונקציות השונות של האירוע בין החללים השונים, בגן ובאולם, כך תוכלו לייצר תנועה באירוע שלכם ולאפשר כמה קיום כמה מערכות במקביל.

–          בדקו שכול תשתיות הגן מתפקדות והפעילו כמה זירות מוסיקה הפונות כול אחת לקהל ולגילאים הרלוונטים.

–          הקפידו על עריכת חוזה מחייב, בו יצויינו כול הפרטים שאמורים להיות באירוע שלכם, מצבת כוח האדם וסוגיו, וכול פרט חשוב אחר.

–          נסו לבטא את חלומכם בפני צוות ההפקה ויחד לבחור בעיצובים אשר יהפכו את האירוע שלכם למימושו של חלום.

–          גני אירועים מחויבים בהיתר הפעלה, בדקו שלגן בו אתם בוחרים היתר בתוקף.

סנרגיה של שירותים

על מנת שהאירוע יצליח בגדול יש לדאוג שכול השירותים יופעלו בו כפי שמצופה, לכן תבחרו בחוכמה את הקייטרינג לאירוע, את המוסיקה והדיג'י, ובדקו שבגן ובאולם ישנה התשתית להפעיחל שירותים אלו, בדקו אף את החניון ובקשו שומר על רכבי האורחים כדי למנוע פריצות במהלך האירוע ולסכן את אושרם של האורחים שלכם. השילוב בין כול השירותים הוא מה שיתרום לאירוע שלכם את תחושת הקלות שתקח אותו לשחקים. גני אירועים נפוצים בכול הארץ ומבין המבחר הרב תוכלו לבחור בנקל את זה שעונה לכם על מרבית הדרישות ויקיים לכם אירוע למופת.

Sorry, comments are closed for this post.