שצלת כלה

הלוואה לחתונה

הלוואה לחתונה

אירוע בלתי נשכח מתקרב כעת- החתונה שלכם שסביר להניח לה אתם מייחלים מזה זמן רב. כל חתונה בימינו זוכה להפקה גדולה הכוללת אולם אירועים או גן אירועים יוקרתי ומפואר, מספר רב של אורחים ולא מעט אטרקציות שישוו לאירוע נופך מיוחד. אין ספק כי אירוע בלתי נשכח דורש עלויות גבוהות במיוחד אולם לא למרבית הזוגות קיימת היכולת לעמוד בהוצאות הגבוהות ורבים המקרים בהם נשענים בני הזוג על מתנות האורחים המיוחלות ונוחלים אכזבה מרה וחובות בתחילת דרכם המשותפת.

ארגון ותכנון חתונה הוא לכל הדעות עסק יקר. עלותה הממוצעת של חתונה בישראל בשנים האחרונות נאמדת בלמעלה ממאה אלף שקלים וזה במקרה הטוב כאשר ישנם זוגות רבים ששופכים כסף מבלי לשים לב וזאת רק על מנת שהאירוע שלהם יעמוד בסטנדרטים הגבוהים של תחום האירועים בימינו וייחשב לאירוע מיוחד במינו.

הוצאות כספיות בלתי מבוטלות מאפיינות כל חתונה אך יחד עם זאת אם הזוגות לא ייערכו כראוי מבחינת מקורות המימון הם עשויים למצוא את עצמם בבעיה קשה להחזיר את כל הכספים שהם יהיו חייבים לבעלי המקצוע הזונים והספקים לאחר החתונה.

אחת האפשרויות המקובלות העומדת בפני זוגות רבים, פרט לקבלת סיוע כספי מההורים הוא כמובן לקיחת הלוואה מאחד האפיקים המקובלים העומדים לרשותכם כאשר ההלוואות הנפוצות ביותר הן הלוואות בנקאיות.

הלוואה לחתונה, מהיכן כדאי לקחת?

הלוואה לכל מטרה הפכה לצעד נפוץ ומקובל בקרב רבים במיוחד על רקע הבעיות הכלכליות המאפיינות את מרבית משקי האב בישראל. קל וחומר כאשר מדובר בארגון אירוע כמו חתונה המצריך הוצאות עצומות של כספים שלא תמיד, לצערנו הרב, נמצאות בתזרים המזומנים של כל אחד ואחת מאתנו על אחת כמה וכמה בתחילת החיים המשותפים.

הלוואה לחתונה ניתן לקחת בקלות, בנוחות, במהירות ובפשטות בעיקר על ידי חברות חוץ בנקאיות המפוקחות והמסודרות בתחום זה, המעניקה ההלוואה לחתונה ולכל מטרה אחרת בתנאים גמישים ונוחים ללא תלות במסגרת חשבון האשראי כפי שמדובר בהלוואה בנקאית הכרוכה בקשיים רבים בלקיחתה ובתלות בחשבון הבנק שלכם ובמצבו וכמובן שלא ניתנת בקלות למי שמצב החשבון שלו אינו מזהיר במיוחד. (יש לבדוק את תנאי ההלוואה לפני ההחלטה, אל תתפשו בגלל לחץ כלכלי, דבר זה יכול לעלות לכם ביוקר)

חברות המציעות הלוואות למתחתנים

מתחתנים? מזל טוב! אתם עומדים כעת בפתחה של תקופה מרגשת ולחוצה כאחד בה תארגנו את האירוע עליו חלמתם זה שנים רבות. בבואכם לארגן אירוע זה תיתקלו פעמים רבות בשאלת העלות המשוערת שיהיה עליכם לשלם על מנת לשכור את שירותיהם של כל אנשי המקצוע עבור האירוע שלכם. בימינו, עלות של חתונה ממוצעת חוצה את רף מאה אלף השקלים ועוד לא דיברנו על תוספת של אטרקציות מיוחדות ההופכות את החתונה שלכם למיוחדת יותר שאינה נופלת ברמתה מחתונות אחרות מושקעות ויפות.

התשלום הגבוה הנדרש לבעלי מקצוע מעמיד זוגות מתחתנים בבעיה היות ובדרך כלל אין ברשותם את סכום הכסף המתאים על מנת לשלם לכל בעלי המקצוע והם נסמכים על מתנות האורחים על מנת לכסות את ההוצאות הצפויות.

פעמים רבות, זוגות נוחלים אכזבה מרה היות והם חשובים שעל השקעתם הרבה האורחים ישלמו אך לא תמיד מצב זה נכון ופעמים רבות הם נשארים עם חובות גדולים המקשים עליהם להתחיל את חייהם המשותפים ברגל ימין.

 אחת האפשרויות המקובלות בקרב זוגות רבים המתחתנים ואין ביכולתם להרשות לעצמם להפיק אירוע בסדר גודל שכזה היא להיעזר בהלוואה. הלוואה ניתנת לכל מטרה הן על ידי גופים בנקאיים והן על ידי גופים חוץ בנקאיים כמו חברות אשראי, חברות ביטוח וחברות פיננסיות אחרות פרטיות.

מהיכן מומלץ לקחת הלוואות למתחתנים?

ראשית, הלוואות למתחתנים הנן הלוואות נפוצות במיוחד כמו הלוואות לצורך מימון שכר לימוד, הלוואות לרכישת רכב, הלוואות לשיפוצים או הלוואות לעצמאיים הזקוקים להלוואה לבית העסק שלהם לצורך ניהול תקין או סגירת חובות.

קל וחומר כאשר מדובר בהלוואה למטרת חתונה הרי שיהיה עליכם לדאוג לקחת הלוואה בטוחה שלא תעמיד אתכם בסיכון מיותר בנטילתה.

 הלוואה בעידן של ימינו נחשבת לפתרון אידיאלי לכל מטרה אך מומלץ בחום לבודק לעומק לגבי חברות מומלצות ללקיחת הלוואות למתחתנים.
יש לבדוק היטב את כל תנאי ההסכם ולא להתפשר, הלוואה מבנקים היא ההלוואה המומלצת ביותר תמיד.