שצלת כלה

המלצה על שמלות ערב

המלצה על שמלות ערב, מובילי המעצבים בישראל

למה כדאי להתעקש על שמלות ערב של מעצבים איכותיים?

השוק הישראלי מוצף במבחר עצום של שמלות ערב. נשים שמחפשות לעצמן שמלה לאירוע קרוב או לבילוי מיוחד מעוניינות לאתר את השמלה שתציג אותן באור החיובי ביותר, תחמיא להן, תדגיש את התמורה המלאה לסכום ששילמו עליה, ובסך הכולל תעניק להן הרגשת ביטחון בזכות תמיכה בנשיות שלהן.

די ברור לכל אישה שרוב השמלות שנמכרות בצורה פשטנית או בסיסית, אם נקרא לזה כך, אינן יכולות להחמיא לגופן בצורה מושלמת, לשבת במדויק על חיטובי הגוף, לתרום למראה סקסי בצורה חיובית, או להעביר מסר אישי. לכן חשוב מאוד לעבוד עם מעצב איכותי שיודע בדיוק מה לעשות כדי ליצור מראה מושלם עבור כל אישה.

השקעה אמתית בהופעה של כל אישה

כבר מהרגע הראשון רואה כל אישה כיצד מעצב רציני או מעצבת כמו לדוגמה דני מזרחי, רינה בהיר, יאקי רביד משקיעים באמת כדי שהשמלה תיראה לא פחות מאשר מושלמת.

בין אם מדובר בהגעה לאירוע חשוב ובין אם מדובר ברצון לבלות עם אדם חשוב, הרי שהמראה של שמלת ערב מדהימה הוא חשוב מאוד, ולכן אין זה המקום לפעול בחובבנות או בפזיזות.

שילובים חשובים שכוללים בדים איכותיים, מדידות מדויקות, בירור צרכים, בדיקת היבטים אישיים, החלטה לגבי הסגנון וכיו', מדגישים עד כמה יש הבדל עצום בין קנייה מבין שמלות ערב של מעצבים ובין רכישה שגרתית של שמלת ערב כלשהי בצורה שיכולה לרוב לא לספק את מאווייה של האישה.

רצון אמתי לעמוד בציפיות הגבוהות

לכל אחת יש ציפיות גבוהות מעצמה כשהיא מנסה להיראות כמה שיותר טוב לקראת אירוע, מפגש, בילוי וכד'. זהו דבר טבעי שהינו גם חלק מתחרות מסוימת בין נשים שבסך הכול מעוניינות ליצור רושם חיובי.

חשוב להבין שגם למעצב רציני יש ציפיות גבוהות מעצמו כשהוא עובד על שמלת ערב מסוימת.

הרצון לעמוד בציפיות הגבוהות מביא נשים רבות אל מעצבים כמו רינה בהיר, או יאקי רביד, או ענבל דרור, כדי שיציגו להן איכות גבוהה וייחוד רב של שמלות ערב של מעצבים.

לכן בכל שלב של העיצוב מציג המעצב את מלוא יכולותיו כדי שהתוצאה תהיה משביעת רצון בצורה מלאה וכזו שתאפשר לכל אישה לצאת עם שמלת ערב מיוחדת במינה.
אתן מוזמנות להיכנס לאתר הבית של המעצבת רינה בהיר להתרשם מקולקציה מדהימה של שמלות דגמי 2015 בעיצובים שטרם נראו, אל תחמיצו…
האתר הרשמי של המעצבת רינה בהיר 2015 : http://www.rina-bahir-wedding.com/