שצלת כלה

חוות דעת על רינה בהיר

חוות דעת על רינה בהיר

בשעה טובה אביר חלומותייך שלף את הטבעת כרע ברך והצהיר על אהבתו. ההתרגשות בשיאה והראש בעננים. אז רגע לפני שמתחילים כל החיפושים, התשלומים וההתארגנות לקראת היום הגדול, קחי כמה טיפים חשובים במיוחד:

ראשית, נכון שמדובר ביום שנמשך בסך הכל פחות מחמש שעות, אך הוא ללא ספק היום החשוב ביותר, המרגש ביותר, כזה שתזכרי לנצח. על כן, חשוב לעשות את כך התכנונים כמו שצריך! כמו כמעט כל כלה, גם את בוודאי ישר חשבת איך תראה שמלת כלה… גם את בוודאי סרקת כמעט את כל אתרי האינטרנט אך עדיין נשארת מבולבלת, אז על מנת להקל עלייך במקצת, אחד הטיפים הטובים ביותר שאוכל לתת הוא ללמוד מניסיונן של כלות קודמות!

כלות רבות בתחילת הדרך חושבות בדרך כלל רק על עיצוב השמלה ושוכחות לשים דגש על המאפיינים שמעבר. כמו למשל שירות אדיב וסבלני. מאפיינים אלו מתגלים כחשובים בשלב מאוחר יותר ולפעמים זה הופך את התהליך כולו לפחות נעים ומרגש.

רינה בהיר הבחירה המומלצת לכל כלה!

אז למי שלא מכיר, נעים להכיר- רינה בהיר הינה אחת ממעצבות שמלות הכלה המוכשרות שיצא לי לפגוש. לרינה ניסיון רב ועשיר בתחום של שמלות כלה ועל כך יעידו לא מעט כלות שהגיעו לרינה ויצאו יותר מרוצות ממה שציפו.

אצל רינה בהיר כל השלבים החל מהפגישה הראשונה ועד יום החתונה עצמו נעשים בצורה נעימה שגורמת לכל כלה להגיש מיוחדת, להרגיש כלה. כמובן, שמלבד ההרגשה הנפלאה זו התוצאה הסופית מדברת בעד עצמה וכל כלה יוצאת מהבוטיק של רינה בהיר עם שמלה בדיוק כמו שחיפשה וייחלה לעצמה ללבוש ביום זה.

ובכן, אם גם את בתחילת הדרך, אל תתפשרי על פחות מהטוב ביותר , מתחתנים פעם אחת וכל צעד בתקופה זו צריך להיעשות על הצד הטוב ביותר. רינה בהיר היא בהחלט אופציה שכדאי לבדוק, גם אני קיבלתי את אותה המלצה, בדקתי ונוכחתי לראות ולדעת עד כמה זה נכון. כעת, כל שנותר לי לאחל לך הוא המון בהצלחה בדרך החדשה.