שצלת כלה

חתונה בקיץ

כל היתרונות של הפקת חתונה בקיץ

רוב האירועים בישראל מתקיימים בקיץ ויש לכך לא מעט סיבות. ראשית זוהי התקופה היבשה. שנית זוהי התקופה שבה אפשר לערוך אירועים בטבע ותכנונים מצריכים פחות מאמץ. למרות שיש גם חסרונות לחתונות קיץ, כמו למשל שיש צורך בתכנון מראש ועצם זה שהמחירים הרבה יותר גבוהים בתקופה הזאת, קיץ עדיין נחשב לעונת החתונות. הפקת חתונה בקיץ תאפשר לכם לערוך את החתונה אפילו ביער או בים ושעות אור ארוכות יאפשרו נוחות, תמונות מדהימות ואווירה מיוחדת בחתונה עצמה.

מזג האוויר וחופש בחירה של המקום עבור הפקת חתונה

היתרונות הבולטים של הפקת חתונה במהלך חודשי הקיץ הם כמובן מזג האוויר וחופש בבחירת המיקום. בקיץ תוכלו לערוך חתונה בים, ביער, בחורשה, באולם, בגן, במסעדה, בטרסה ואפילו בגינה פרטית של בית. אין שום דבר שיעצור אתכם מלבחור כל מקום שיעלה על רוחכם ולאחר שתציבו מאווררים גדולים, לאורחים לא יהיה חם מדי באף מקום.

ימים ארוכים והרבה אור

בקיץ הימים הם מאוד ארוכים ויש שפע אור על מנת שהצילומים יצאו מרהיבים. תוכלו להסתובב עם הצלם היכן שמתחשק לכם ותקבלו את התמונות המרהיבות ביותר. הכלה תוכל לבחור את שמלת החלומות שלה ושום דבר לא יגביל אותה ולכולם יהיה מצב רוח טוב. תוכלו להשתזף לפני החתונה כדי להיראות מדהים בתמונות ואנרגיות הקיץ החיוביות שמספקת לנו השמש ילוו אתכם לעבר החופה. יתרון נוסך בחתונות קיץ הוא שהילדים נמצאים בחופש וההורים לא צריכים לדאוג לבית ספר ביום למחרת. בנוסף, מדובר גם על עונה שהיא בין החגים וזה יבטיח כי יגיעו כל האורחים שהזמנתם.

יתרון ענק שאפילו לא חשבתם עליו

הפקת חתונה בקיץ מצריכה תיאום הרבה זמן מראש על מנת שספקי השירותים השונים יהיו פנויים ולפעמים יכול להיות חם מדי אבל מכיוון שמדובר על עונת החתונות, במידה ובאולם או בגן שבחרתם נשאר יום אחד פנוי שאינו הוזמן, הם ישמחו להציע לכם אותו במחיר מאוד זול. זאת הסיבה לכך שכדאי מאוד לא לקבוע מראש את תאריך החתונה, אלא קודם לשאול באולם או גן באיזה יום הוא לא מוזמן.