שצלת כלה

חתנים השתלת שיער

מבצע מיוחד לחתנים, השתלת שיער

חתנים השתלת שיער בשיטה חדשה  FUE

 מי מאתנו לא היה מעוניין בראש מלא שיער המעיד לא רק על יופי אלא על מראה צעיר ובריא?  רוב הנשים והגברים החל מגיל 40 מתחילים לסבול מנשירת שיער והתקרחות. בעוד ישנם מרכיבים רבים הגורמים לכך, הסיבה העיקרית היא בעיקר מטען גנטי אותו ירשו הגורם לדילולו של השיער ולירידה בשביעות הרצון מן המראה החיצוני.

חתנים יקירים שימו לב!!!  ד"ר שלום שאלתיאל ממייסדי השתלות שיער בישראל  לאתר הבית של הרופא לחצו השתלת שיער

 השתלת שיער בשיטה חדשה FUE

 השתלת שיער בימינו היא הליך שגרתי ומקובל לטיפול ומניעת התקרחות ונשירת שיער. אם בעבר נאלצו רבים להשלים עם המצב ולפנות לכיוונים אחרים לשיפור המצב, שלא בהכרח מועילים, הרי שכיום יותר ויותר אנשים פונים לתחום הרפואה הפלסטית בכדי לקבל מענה אמין ובטוח לבעייתם האסתטית והעדות לכך היא, כמובן, בקושי שיא לניתוחים פלסטיים מכל הסוגים כולל פרוצדורת השתלת שיער.

הגברים סובלים בהיקף רחב יותר מתופעה זו של נשירה והתקרחות והשתלת שיער מהווה עבורם פתרון אולטימטיבי לא רק להחזרת שיער מלא לראשם אלא להחזרת הביטחון העצמי והמראה הצעיר והאטרקטיבי המיוחל מבחינתם.

השתלת שיער באדיבות ד"ר שלום שאלתיאל
לפני ואחרי השתלת שיער

 השיטות הקיימות להשתלת שיער

 שתי שיטות עיקריות קיימות בתהליך השתלת שיער ושתיהן מקובלות וידועות אם כי השנייה היא שיטה חדשה בהשתלת שיערה מהווה פריצת דרך מדעית בתחום השתלת שיער ומשמשת כשיטה הטובה והפשוטה ביותר בדרך לתוצאה מרבית במטופלים.

 השיטה הראשונה אשר נקראת F.U.T היא השיטה הידועה והנפוצה בעולם, היא מיועדת לכלל סוגי ההתקרחות בשלבים שונים ובמהלכה ניתן להשתיל קבוצות שיער גדולות אשר נלקחות מאזור מלא שער כמו חלקה התחתון של הקרקפת.

 בשורה חשובה לחתנים ולכאלה שסובלים מנשירת שיער, שיטה חדשה בהשתלת שיער

היא שיטה הנקראת  F.U.Eומקורה בהעברת זקיקי שיער מאזור הקרקפת האחורית לאזור הבעייתי הדורש מילוי. בשיטה זו יש צורך ברופא מיומן, מדויק ואמין המנוסה בהשתלות שיער בשיטה חדשה זו.

ד"ר שאלתיאל הוא מומחה בשיטה חדשה בהשתלת שיער ואחד המנתחים הבודדים והידועים בתחום זה. בשיטה זו מושתלים זקיקי השיער "אחד אחד" וזאת תוך שימוש באמצעים מתקדמים ביותר ובמיומנות גבוהה שלא משאירה שום סימן או צלקת על ראש המטופל. שימוש במחט עדינה ומיוחדת מאפשר דיוק מרבי תוך הבטחה לצמיחה מחודשת באזור ההשתלה לכל החיים!

בחירה במנתח אמין ומנוסה בתחום זה ובמיוחד בשיטה החדשה של השתלת שיער בשיטת ה F.U.E מבטיחה לך תוצאות אופטימאליות ומראה צעיר ואטרקטיבי של שיער בריא ומלא תוך מספר מפגשים בהליכים פשוטים, בטוחים וקלים הכוללים הרדמה מקומית בלבד.