שצלת כלה

טבעות אירוסין

טבעות אירוסין לשימוש יום יומי יש דבר כזה?

החיבור הזה בין אירוע האירוסין שהוא אירוע כל כך מיוחד וחד פעמי, ובין טבעת שניתן לעשות בה שימוש יום יומי, הוא חיבור לא טריוויאלי בכלל, וכל גבר המגיע לשלב של בחירת הטבעת, מתחבט בשאלה האם הטבעת שהוא אמור לקנות לכבוד האירוע, היא גם טבעת שצריכה להיות יום יומית. הנה מספר שאלות ותשובות שיוכלו לסייע לכם לקבל החלטה.

האם טבעות אירוסין מיועדות לענידה יום יומית?

התשובה היא בעקרון כן. הרעיון הוא שהטבעת שמעניק הגבר לאהובתו ביום האירוסין, היא טבעת שתלווה את האישה לאורך כל חיי הנישואים, והיא תוכל לענוד אותה ליום יום, לעבודה, לבית, לבילויים וכדומה. זאת הסיבה גם שהעיצוב של טבעות אירוסין הוא בדרך כלל לא עיצוב גרנדיוזי, אלא כזה שהוא גם מיוחד וייחודי, וגם יום יומי.
האם זה חייב להיות כך?

בעולם האהבה שום דבר לא חייב להיות בשום דרך, והכל צריך להתנהל על פי הרגש. אפשר בהחלט לבחור בטבעת מעוצבת היטב, מודרנית ואפילו גרנדיוזית, כל עוד עושים זאת באופן מודע, ויודעים שהטבעת הזאת לא תוכל לשמש את האישה ביום יום, אלא רק לאירועים מיוחדים.

האם יש בכך משהו רע שבוחרים טבעת שהיא יום יומית?

ההיפך הוא הנכון. עיצוב יום יומי לא חייב להיות עיצוב זול או סתמי. העיצוב יכול להיות מדהים, מלא משמעות וסמליות, ובו זמנית גם להיות עיצוב נוח ועדין שאפשר להסתדר אתו בחיי היום יום.

ואיפה אפשר למצוא את הטבעות הללו?

בכל חנות תכשיטים, בין שמדובר בחנות פינתית באמצע הרחוב, ובין שמדובר בחנות של רשת תכשיטים בקניון גדול, אפשר למצוא תכשיטים לענידה יום יומית, כמו גם טבעות יותר מעוצבות וגדולות לענידה באירועים מיוחדים בלבד.
לא כל דבר שנועד לשימוש יום יומי, הוא דבר שהוא בהכרח גם זול או סתמי. לעתים, השילוב הזה בין משהו מלא סמליות ומשמעות, ובין היום יומיות שלו, הוא דווקא החוכמה הגדולה, והמעצב שמעצב את הטבעת צריך לדעת כיצד להביא את השילוב הזה בצורה החכמה, היפה והאטרקטיבית ביותר, מבלי לפגוע באף אלמנט חשוב בטבעת.