שצלת כלה

מחירים שמלות כלה וינטאג'

מחירים שמלות כלה וינטאג' כמה טיפים חשובים

אז התחלת לחפש שמלת כלה, וראית שהסגנון שלך הוא שמלות כלה וינטאג' ? יופי, זאת כבר התחלה טובה. שמלות כלה וינטאג' הן שמלות בעלות סגנון שמרני יחסית, שהיה נפוץ משנות ה-50 ועד שנות ה-70 של המאה הקודמת, וניתן למצוא כאלה אצל מעצבים המתמחים בשמלות כלה וינטאג'.

המחירים לשמלות וינטאג' משתנים בין מעצב למעצב, חשוב לראות אצל מספר מעצבים כדי להבין את עולם שמלות הוינטאג', אחת המעצבות היותר נחשבות בתחום הוינטאג' היא ללא ספק המעצבת רינה בהיר.

הסגנון הכללי של שמלות כלה וינטאג' אינו סגנון אחיד כלל מדובר בעירוב של סגנונות שהיו נפוצים במשך כמה עשורים, ו  שמלות כלה וינטאג'  יכולות לכלול הכל, משמלות ארוכות וגולשות ועד שמלות קצרות ונפוחות, כולל את רוב מה שבאמצע. שמלות כלה וינטאג' יכולות להיות פשוטות וחלקות, מקושטות ומלאות תחרה, אלגנטיות או מנקרות עיניים. לכן, מצד אחד טוב שהחלטת ששמלות כלה וינטאג' הן הסגנון הכללי שלך, אבל תמיד כדאי למקד.

כשאת הולכת למעצבים המתמחים בייצור שמלת כלה וינטאג', נסי למקד אותם באלמנטים העיצוביים של הווינטאג' שמעניינים אותך. הביאי תמונות של דגמי שמלות כלה וינטאג' שראית באינטרנט, בקטלוגים או בכלל, נסי להסביר מה את אוהבת במיוחד ואילו אלמנטים היית מעדיפה שלא לכלול בעיצוב שמלות כלה וינטאג' המיועד במיוחד בשבילך.

יש כלות המעוניינות בשמלות כלה וינטאג' עם טאץ' מודרני, מעין פוסט וינטאג'. אם את מעוניינת בשמלות כלה וינטאג' מסוג זה, כדאי גם כאן להתייעץ עם המעצב, ולבחון אילו חידושים ונגיעות אישיות ומודרניות יהיו מתאימים לשמלות כלה וינטאג' מהסוג ומהסגנון שבהם את מעוניינת. למשל: במקרים רבים, מחוכים שקופים לא יהלמו שמלות כלה וינטאג', וכך גם עיטורי נוצות מנקרי עיניים. מצד שני, מחשופים בגזרות מודרניות יותר עשויים להתאים היטב לשמלות כלה וינטאג' מסגנונות מסוימים, וכדאי לבחון כל הצעה לגופה.

זכרי שבעצם, שמלות כלה וינטאג' אמורות לייצג סוג כלשהו של שמרנות, מעין רטרו אופנתי, אולי אפילו תחכום קלאסי. אם זה מה שאת מעוניינת לשדר, שמלות כלה וינטאג' הן אכן בשבילך, ואנו מאחלים לך שתמצאי את השמלה המושלמת.