שצלת כלה

מעצבי שמלות ערב

מעצבי שמלות ערב המעצבים גם שמלות כלה

תחום עיצוב האופנה בישראל הולך ומשגשג כך שמדי תקופה אנו עדים לתופעה בה מעצבים חדשים וכישרוניים מצטרפים לתחום ועובדים לצד הוותיקים שבהם, ובכך מובילים לפריחתו ולהוספת דגמים מקוריים ומעניינים והגדלת המבחר של שמלות ערב ושמלות כלה.

רוח צעירה ודינאמית המביאים עמם מעצבי שמלות ערב  מבטאת את כישרונם הרב גורמים לכך שכל אישה תמצא את השמלה הנחשקת, זאת שתגרום לה להרגיש כוכבת הערב בכל אירוע חשוב. עיון מעמיק בקטלוגים מעיד על כך שהעיצובים של שמלות הערב מאד שונים כי לכל שמלה יש את הנגיעה המיוחדת של המעצב שיצר אותה.

שלל הדגמים הייחודיים יוצרים, באופן טבעי, קולקציות של שמלות ערב מרהיבות ומרשימות, והמבחר שנוצר מבטיח לך, שתמצאי תוך זמן קצר  ת שמלת חלומותייך ואת העיצוב המיוחד שאת מתחברת אליו ומתאים לך כמו כפפה ליד.

המעצבת רינה בהיר בעלת הסטודיו החמים והאינטימי ברחוב מונטפיורי 24 בתל אביב מאמינה בכך שלהרגיש נוח בתוך השמלה מתאפשר רק כשאת ממש מתחברת אליה והיא תואמת את העדפותייך האישיות, לכן בכל קולקציה של שמלות כלה של המעצבת תוכלי למצוא גם דגמים של שמלות ערב הקולעות לטעמן של נשים רבות מבחינת העיצוב, הגזרה והדגם.

אין ספק כי כשאת בוחרת בשמלת ערב את מביאה לידי ביטוי את טעמך וסגנונך, וכך את משדרת תחושה של נינוחות ונראית במיטבך.

מעצבי שמלות ערב משתדלים תמיד להישאר מעודכנים והיות עם אצבע על הדופק בכל הנוגע לעיצובים ולטרנדים בעולם האופנה. גם רינה בהיר העומדת מאחורי עיצובן של עשרות ואף מאות שמלות כלה יודעת כי לקוחה מרוצה היא זאת שתקבל מחמאות רבות על השמלה שתלבש באירוע. 

הקפידי לבחור רק שמלת ערב של מעצבי שמלות ערב  הבולטים בתחום. ככל שהמעצב מנוסה ומיומן בהלבשת נשים וכלות לאירועים, כך תוכלי לדעת בוודאות שאת נמצאת בידיים טובות ומקצועיות ושאת בדרכך להשיג את שמלת חלומותייך.

שמלות ערב מרהיבות ומרשימות קיימות בכל קולקציה וכעת עלייך לבחור מיהו המעצב שיהיה אחראי לעיצובה של השמלה הנכספת. כדאי לבחון את העיצובים לפני פגישת הייעוץ עמו כדי לבחון האם את מתחברת לעיצובים שלו ובשיתוף פעולה פורה תגיעו לשמלת הערב שתהלום אותך ביותר.