שצלת כלה

מעצבי שמלת כלה וינטאג'

מעצבי שמלת כלה וינטאג'

שמלת כלה וינטג, מהיכן?, כיום כמעט ולא ניתן למצוא שמלת כלה וינטאג'. בשנים עברו, שמלות כלה וינטאג' היו עוברת בירושה, אך כיום, מלבד מספר שמלות שאולי ניתן למצוא בחנויות יד שנייה וגם לא במצב הכי טוב, שמלת כלה וינטאג' מקורית היא פריט שקשה מאוד להשיג. יחד עם זאת, אנו רואים כי שמלת כלה וינטאג' הפכה מאוד פופולארית בשנים האחרונות ויש כלות אשר מעדיפות סגנון זה לאירוע החשוב בחייהן. אז מהיכן הן בכל זאת משיגות שמלת כלה וינטאג'? התשובה היא פשוטה. מעצבי שמלות כלה מסוימים מתמחים בעיצוב שמלות כלה וינטאג' ומעצבים עבור כלות שמלת כלה וינטאג' לפי בקשתן וסגנונן. בעיצוב שמלת כלה וינטאג' נעשה שימוש בבדים שיעניקו לשמלה טאץ של ראשית המאה הקודמת, תחרות מיוחדות, רקמת חרוזים בעבודת יד ועוד.

קיימים סגנונות רבים של שמלות כלה. לפני שאת פונה אל מעצב או מעצבת שמלות כלה, חשוב שתדעי איזה סגנון של שמלת כלה את רוצה. תוכלי להתרשם מסגנונות שונים באינטרנט או בקטלוג שמלות כלה.
אצל כל מעצבי השמלות כלה תוכלי למצוא גם סגנון שמלת וינטאג', כיוון שכל מעצב יעצב שמלה לפי הסגנון שלו, כי כמו שאמרנו אין סגנון אחד.

אם התרשמת מעבודותיהם של כמה מעצבים, זה הזמן לשוחח איתם, לשוחח עם כלות שעיצבו שמלת אצלם, לראות אם יש חיבור בינך לבין המעצב או המעצבת הן ברמה האישית והן מבחינת התקציב.

חשוב מאוד כי המעצב בו את בוחרת יהיה בעל ניסיון בעיצוב שמלת כלה וינטאג', על מנת שתקבלי את השמלה עליה בדיוק חלמת.

שמלות כלה וינטאג' רומנטית

סביר להניח, מאז היותך ילדה דמיינת את שמלת הכלה שלך, בזמן שדפדפת באלבומי החתונה הישנים של המשפחה. אם יש לך חלום על שמלת כלה כמו של פעם, זה בהחלט חלום בהישג יד. שמלות כלה וינטאג' הפכו בשנים האחרונות לפופולאריות מאוד וכל מעצבי השמלות כלה בעלי השם יוכלו לתפור עבורך את שמלת חלומותייך.
שמלות כלה וינטאג' שונות משמלות הכלה המודרניות.

קודם כל, צבען אינו לבן דווקא. שמלות כלה וינטאג' הן בדרך כלל בגווני קרם, פסטל או צבעים מעושנים אחרים. עיצוב שמלות כלה וינטאג' אינו עיצוב פשוט ובדרך כלל כל כולו עבודת יד אמנותית, שכן שמלות כלה וינטאג' מעוטרות לעתים באמצעות חרוזים קטנים ועדינים, רקמות מיוחדות, תחרות ועוד.

מה שמייחד שמלות כלה וינטאג' בעיקר הוא הגזרה שלהן. לא מדובר בשמלות כלה תפוחות או בעלות מחוך, כמו דגמים מודרניים יותר, אלה בשמלות הכוללות לרוב שכבות של בדים יקרים ונשפכים, המתמזגים בצורה נהדרת עם גופה של הכלה ומדגישים בצורה רומנטית וסולידית את חמוקיה ונשיותה.
יש כלות אשר מחפשות שמלות כלה וינטאג' אותנטיות ומקוריות, בנות שנים רבות, שנחשבות לנדירות ביותר. אך רוב דגמי שמלות כלה וינטאג' כיום מעוצבים על ידי מעצבי שמלות מוכשרים, המצליחים לשחזר כמעט במדויק את רוח התקופה ולהעניק לך שמלה רומנטית בדיוק כפי שרצית.