שצלת כלה

סברינות לחתונות, לאירועים ולחינות

סברינות לחתונות, לאירועים ולחינות

סברינות

סברינות הנן עוגות אישיות בניחוח רום ריחני ונפלא הממולאות בקצפן ומעוטרות בדובדבן. סברינות הן ללא ספק קינוח מושלם לכל אירוע ולכל הזדמנות אשר קשה לעמוד בפניהן והן נחשבות לקינוח נוסטלגי שאף פעם לא נס ליחן. סברינות הן בהחלט יפות במיוחד וטעמן העדין והמיוחד הופך אותן לעוגה אישית מיוחדת השמורה לקונדיטוריות נחשבות בארץ ובעולם. בניגוד לקינוחים אחרים, הכנת סברינות אמיתיות כאלה שרואים בחלונות הראווה של הקונדיטוריה מצריכה מיומנות ומומחיות רבה ועל אחת כמה וכמה כאשר רוצים להגיש אותן לאורחים בהזדמנות מיוחדת כמו אירוע משפחתי, בשבתות או בחגים סביב השולחן של האירוח.

באופן מסורתי למדי, סברינות נחשבות חלק ניכר מבר מתוקים המוגש בכל אירוע קל וחומר יחד עם עוגיות מרוקאיות נוטפות סוכר ודבש. מאחר והמראה המיוחד והמרשים של עוגת קצפת מיוחדת זאת הוא כה בולט והן מעטרות ומקשטות כל מקום היכן שהן מוגשות הרי שחבל לוותר עליהן כאשר חשובים על בר מתוקים לאירועים.

מחפשים סברינות מיוחדות לאירועים?

אם חשקה נפשכם בקינוחים מיוחדים למדי לרבות סברינות הרי שהגעתם למקום הנכון. לאשת המקצוע המומחית והידועה בתחום זה קוראים זיווה- עוגות ועוגיות והיא עוסקת בכך במשך עשרות שנים בהנאה רבה ובהצלחה בלתי מבוטלת.

אם גם אתם רוצים לטעום סברינות ברמה אחת מעל כולם ולהגיש לאורחים שלכם את הקינוח המושלם זה הזמן להכיר את עבודתה היסודית, המדויקת והמקצועית להפליא של זיווה – עוגות ועוגיות לאירועים. היצירתיות והכישרון הייחודיים גורמים לכל עוגה או עוגייה מבית זיווה להפוך את האירוע שלכם לשמח ומתוק במיוחד.

ניחוח וטעם מיוחד לאירוע שלכם

בנוסף לסברינות מופלאות תמצאו אצל זיווה עוגות ועוגיות משלל סוגים ובטעמים המזכירים טעמי ילדות נשכחים כמו: עוגיות מרציפן, עוגיות בוטנים, שלל סוגי  עוגיות דבש כמו שבקייה, עוגיות יו יו , סיגרים ממרציפן טבולים בדבש ועוד רבים.

באירועים המשמחים בחיינו אנו רוצים להשקיע כמה שרק אפשר וכאשר מדובר על הטעם הטוב של האירוע, תרתי משמע, יש להשקיע עוד יותר מאמצים בכך על מנת ליצור אירוע חגיגי ומתוק במיוחד. לכן, אל תתפשרו על הזמנת עוגות ועוגיות לחינה אצל המומחים והמנוסים ביותר על מנת שגם האירוע שלכם יהיה המושלם והמתוק ביותר לכם ולאורחיכם!

Sorry, comments are closed for this post.