שצלת כלה

עיצוב עוצר נשימה של שמלות כלה

עיצוב עוצר נשימה של שמלות כלה

כל כלה ואין זה חשוב אם מדובר בכלה אמריקאית שגילה הוא 18 ובין אם מדובר בכלה ישראלית שגילה הוא 30, רוצה שהשמלה שלה תהיה יפהפייה, ייחודית ויוצאת דופן. כל כלה רוצה ללבוש שמלה כזו שכל אורחיה ייזכרו לטובה. עם זאת, השמלה עצמה אמנם חשובה אך התהליך עצמו חשוב לא פחות מכך. כל כלה מעוניינת שהתהליך יהיה רגוע, ללא לחצים או עצבים וכמובן נטול מבעיות.

כלות מעוניינות שמעצבים מסוג מעצבי שמלות כלה יהיו מעצבים מוכשרים וכמובן שגם יצירתיים. כיום ניתן לראות מעצבי שמלות כלה אשר מעצבים שמלות כלה בכל מיני צבעים ולאו דווקא בצבע הלבן המקובל. כמו כן, למרות שניתן לראות היום שמלות כלה בכל מיני צבעים עדיין הצבעים הדומיננטיים והמקובלים ביותר הם צבעי הלבן והשמנת.

מעצבי שמלות כלה מעצבים את שמלות הכלה בכל מיני צבעים וגזרות שונות כשלכל מעצב יש את הסגנון שלו ולכן חשוב לבחור מעצב על פי הסגנון שמתאים לכלה. כמו כן, חשוב לבטוח ולהאמין במעצבים מסוג מעצבי שמלות כלה וזה מכיוון שפעמים רבות עקב חוסר תקשורת בין הכלה למעצב עלולים להיווצר ריבים וגרוע מכך – שמלה שאיננה תהיה בטעמה של הכלה.

מעצבי שמלות כלה – לא רק היופי אלא גם הנוחות.

כיום ניתן למצוא שפע של מעצבי שמלות כלה שיודעים לעצב שמלות כלה עוצרות נשימה. חשוב לזכור שלכל מעצב שמלות כלה יש את הסגנון שלו. ניתן למצוא מעצבים של שמלות כלה שמעצבים בקו של שמלות נפוחות (כמו "עוגות קצפת"), מעצבים שאוהבים להוסיף לשמלות הכלה שלהם מגע מיוחד עם אבני חן ואילו מעצבים של שמלות כלה שדווקא אוהבים ללכת על המראה הפשוט והקלאסי.

אז כיצד ניתן למצוא את מעצב שמלות הכלה האידיאלי? ובכן, האפשרות הראשונה אשר עומדות בפני הכלה המיועדת היא בעצם לשאול חברות ומכרים האם יש להם מעצב או לחילופין מעצבת של שמלות כלה שהם מכירים וכמובן גם ממליצים עליו/ה?

אם הכלה המיועדת איננה מצליחה למצוא מעצב שמלות כלה, ניתנת לה האפשרות להיכנס אל רשת האינטרנט ולחפש אחר מעצב שמלות כלה, להביט בקטלוג שלו ולבדוק האם הטעם שלה תואם את הסגנון שלו. כמו כן, חשוב מאוד לזכור לערוך סקר שוק ולאחר מכן לעשות השוואות מחירים על מנת לוודא שהמחיר אותו מקבלת הכלה אכן נחשב סביר ויותר מכך – הוגן ומשתלם.