שצלת כלה

צילום אירועים

צילום אירועים 

לא קל לבחור צלם חתונות, להחליט שאני רוצה להתחתן זה היה עוד הצעד הפשוט בכל העניין של החתונה, כי מה שהיה מורכב באמת היה לארגן אותה. מצד אחד מדובר על שמחה מאוד גדולה, כי אני כן שייכת לאותן נשים שתמיד חלמו להתחתן, אבל מצד שני כל הנושא של מציאת צלם חתונות או לחשוב על עיצוב אלבומי תמונות לחתונות היה מאוד רחוק ממני, ובכלל לא ידעתי איפה ואיך אני צריכה להתחיל את כל הארגון. חילקתי ביני ובין החבר שלי את כל המשימות, ומשום מה הוחלט שאני האחראית על מציאת צלם חתונות מתוך כל הרשימה של צלמים לחתונות, והאמת היא, שלא היה לי מושג איך בכלל לעשות את זה, כי מה לי ולצילום בכלל?

איפה מחפשים צלמים

הדבר הראשון שחשבתי שאני צריכה לעשות כי להתחיל להבין משהו בנושא של צילום חתונות היה לדבר עם החברות שלי שכבר התחתנו, ואכן כך עשיתי. חשבתי שהן תוכלנה לעזור לי למצוא צלם חתונות טוב, למרות שאני ביני לבין עצמי כבר חשבתי שלא צריך בכלל צלם. אם כל אחד מגיע לאירוע עם הטלפון הנייד שלו ועושה לבד תמונות, אז למה צריך להזמין גם צלם חתונות מקצועי? יחד עם זאת, מכל מה שהחברות שלי סיפרו לי, התחלתי להבין שיש הבדל גדול בין יכולות של אנשים שהם לא צלמים ושיש להם רק את הטלפונים הניידים שלהם, לעומת צלמי חתונות מקצועיים.

בחירת הצלם

צלם חתונות זה עניין שמורכב לבחור, כי יש הרבה אנשי מקצוע כאלה. מעבר לכל ההמלצות שקיבלתי מהחברות שלי, גם בדקתי לגבי כל מיני צלמים באינטרנט. היום כמעט לכל הצלמים יש אתר אינטרנט, כך שזה מאוד קל לקבל מידע לגבי כל אחד מהם. אחרי שעשיתי סקר שוק רציני מאוד, בחרתי צלם שיש לו הרבה שנים של ניסיון, אך בחרתי צלם שלא גובה יותר מידי כסף על העבודה שלו. יצאתי מאוד מרוצה מכל התמונות וגם מהשירות, כי הוא נתן לי כל מיני הנחות טובות, והתמונות יצאו מאוד יפות, כך שזה כל מה שרציתי לקבל.