שצלת כלה

רינה בהיר שמלות כלה ייחודיות

רינה בהיר שמלות כלה ייחודיות

לא בכדי רינה בהיר ובית האופנה שלה זכו בשנים האחרונות לשם ומוניטין בתחום של עיצוב שמלות כלה. מה שעושה את ההבדל בין בית האופנה של רינה בהיר שמלות כלה לבין כל סטודיו אחר לעיצוב שמלות כלה נובע מהתייחסות מוקפדת לפרטים הקטנים וכמובן מכישרון ייחודי.

היכנסו עכשיו לאתר האינטרנט של רינה בהיר להתרשם מקולקציית שלמות 2015 בעיצובים מדהימים לשנה החדשה, התרשמו מהקולקציה מאוד ייחודי של רינה בהיר לשמלות כלה ושמלות ערב מיוחדות צעירות ורעננות. כמו כן תוכלו למצוא באתר של רינה הזדמנות מצוינת להיחשף אל מיטב נותני השירות בתחום שמלות כלה וערב ובתחום הכלה בכלל, עיצוב שיער ואיפור, חליפות חתן, אולמות וגני אירועים ועוד..

כיצד יש להכין שמלות כלה?

הסטודיו של רינה בהיר שמלות כלה ממוקם באזור המרכז וכולל שמלות בעיצובים מובחרים שנעשו עם המון תשומת לב ואהבה.

רינה בהיר צברה לא מעט ניסיון בתחום העיצוב של שמלות כלה ועבדה לצד מיטב המעצבים הגדולים בישראל.
ממש בימים אלה משתפת פעולה עם רן צוריאל הנחשב כמעצב גדול לשמלות ערב.

כל דגמי שמלות הכלה בסטודיו של רינה בהיר מבטאים פן ייחודי ואישי דרך מתן דגש על חיטוב הגוף ושימוש בבדים יוקרתיים ואיכותיים. השמלות נעשות באיכות תפירה גבוהה במיוחד, וניתנות להתאמה אישית לפי הדרישות והרצונות המשתנים של כל לקוחת ולקוחה.

שמלות כלה מאפיינים ודגשים פרי ידה של רינה בהיר

הסטודיו של רינה בהיר שמלות כלה, דוגל בראש ובראשונה במתן שירות אישי ומסור לקהל הלקוחות לאורך כל הדרך, לשם כך רינה מקיימת פגישות אישיות כדי לברר טוב יותר מהו העיצוב האידיאלי עבור הלקוחה ולהתאים לה לאחר מכן דגם מושלם מתוך הקולקציה שברשותה.

שמלות כלה הן לא עניין של מה בכך וחשוב תמיד לזכור שמעבר למראה החיצוני חזותי של השמלה, היא חייבת גם להיות נוחה דיו, שכן הכלה עתידה לבלות בתוך שמלתה שעות רבות תוך כדי התרוצצויות בין קהל המוזמנים וריקודים על הרחבה.

מתכננת להתחתן בקרוב? אינן יודעת מאיפה להתחיל בחיפושים אחר שמלת כלה? אנו מזמינים אותך עוד היום להיכנס לאתר האינטרנט של רינה בהיר ולהתרשם ממגוון השמלות המוצעות לכלות בדגמים ייחודיים חדשים לשנת 2015, כמו כן תוכלי להירשם להגרלת שמלת כלה במתנה באתר של רינה