שצלת כלה

שמלות כלה למכירה

שמלות כלה למכירה, לעומת השכרה

האופנה בתחום של שמלות כלה למכירה התפתחה מאוד, כלות ירדו לאט, לאט מהשמלות כלה הנפוחות והאופנה של שמלות כלה צמודות, צו האופנה מצביע על לבוש צמוד ואופנה זו השפיעה במידה רבה על עיצוב שמלות כלה צמודות. כידוע, שמלות אלה אינן מתאימות לכל אחת, שמלות כלה צמודות מבליטות את גוף הכלה. לפיכך שמלות כלה אלה מתאימות בדרך כלל לכלות בעלות גוף חטוב. כלות שבוחרות ללבוש שמלות כלה צמודות לגוף, צריכות להיות בעלות בטחון עצמי בגופן,  אך כדאי להן לבדוק היטב את עניין הנוחות.

שמלות כלה למכירהשמלות כלה ילוו את הכלה לאורך כל היום, לכן חשוב שהכלה תרגיש בנוח בשמלה שהיא בתחרה. היתרון של שמלות כלה צמודות הוא שניתן להוסיף לשמלה זו שכבות בד או מלמלות נוספות שתורמות לעיצוב של שמלות כלה. אפשר למצוא  שמלות כלה צמודות, עם מחוכים מסוגים שונים למשל סטרפלס , או מחוך עם כתפיות . כמו כן  ניתן למצוא שמלות כלה צמודות שמשולבות באבנים או, עם רקמה ,העשויה בעבודת יד.

הזמנת שמלות כלה באינטרנט

לאלה שרוצות להזמין שמלת כלה דרך האינטרנט ,יכול להיות חיסרון גדול, כי זה לגמרי משהו אחר לראות שמלה המצולמת באתר על גוף מושלם של דוגמנית יפהפייה וזה משהו אחר למדוד אותה לגופך. אנו גם לא יכולים לדעת אם השמלה יוצרה למשל בסין ולא ברור אם מה שתזמין הכלה דרך אותו אתר יהיה באמת  אותו הדגם של השמלת כלה אותו היא רוצה. זה ברור שזה אחרת ללכת למדוד שמלת כלה בסלון לשמלות כלה או ללכת על "עיוור" דרך האינטרנט , זכרו ששמלת הכלה שלכן צריכה להיראות מושלמת אז לכו על בטוח!

בבחירת שמלת כלה, עלייך לקחת כמה דברים בחשבון

עלייך לבדוק את האיכות של שמלת כלה, האם התפירה שלה, השימוש בבדים והתוצאה בסופו של דבר תשביע את רצונך? לפעמים כלות קונות שמלה בזול שבסופו של דבר תעלה להן ביוקר .

כי ברגע האחרון הן עלולות להחליט שהיא אינה מספיק מושלמת עבורן ואז הן נאלצות לקנות שמלה חדשה או לשלוח למעצבת ע"מ שתשדרג להן  אותה.

אני אישית זוכרת מקרה מעניין שקרה לי עם שמלת הכלה שלי. בבת הוריי עמדו לערוך שיפוץ.

ואני ואמי היינו עסוקות בפינוי דירה, כשרוקנו את הארונות, צדה עיני שמלת כלה שהייתה של אחותי ונתפרה בארה"ב. בדיוק חשבנו אחרי השיפוץ, להתחיל לחפש לי שמלת כלה, כי היה לח כבר תאריך לחתונה. השמלה תאמה לי להפליא, וחסכתי לי כמה אלפי שקלים. מסרתי אותה לניקוי יבש, וביום חתונתי אף אחד לא ידע כי השמלה המפוארת הזו הגיעה אליי באקראי תוך פינוי דירה.