שצלת כלה

שמלות כלה 2014

שמלות כלה חדשות

אז החלטתם להתחתן, אבל אתם לוקחים את זה בקלות, יש עוד זמן. אם כך, בחיפוש השמלה ודאי תהיי מעוניינת בדגמי שמלות כלה חדשות, שיהיו העכשוויים והאפנתיים ביותר ביום חתונתך. השאיפה שלך, כמו כל כלה, היא כנראה לעבור את יום החתונה בנינוחות, באושר ובהצלחה רבה. לשם כך שמלות כלה 2016 מספקות לך אלמנטים נוחים וקלילים שיסייעו לך בדיוק בזה.

שמלת כלה 2014 של המעצבת רינה בהיר דגם חדשטיפים לבחירת שמלות כלה חדשות: קודם כל, כאשר תחליטי לבחון את העיצובים השונים של שמלות כלה כדאי להזמין מראש פגישה אצל המעצבים שתפסו את מבטך בעת עלעול בקטלוגים של שמלות כלה. כך תוודאי שתקבלי את מרב תשומת לבם, כראוי.

ברגע שתבחרי עיצוב דגמים חדשים חדשים, עלייך לוודא שאת מרגישה נוח בסגנון שבחרת. אמנם השמלה עדיין לא מותאמת במיוחד לגופך, אבל האלמנטים העיצוביים של דגמי שמלות כלה לא משתנים באופן דרמטי בין השמלה הנמדדת לראשונה ובין התוצר הסופי שמתקבל.

בבחירת הסגנון מעיצובי שמלות כלה דגמים חדשים, נסי לשלב את החלומות שלך על השמלה האידיאלית – האם היא נפוחה ולבנה, או שמא עשויה מבד נשפך בצבע קרם? מומלץ להביא בת משפחה או חברה כדי לבחון ולבחור עמך את דגמי שמלות כלה של השנה הנוכחית, כדי לקבל חוות דעת אובייקטיבית וכנה.

שמלות כלה בדגמים חדשים ומיוחדים, מוצעות לעתים הן למכירה והן להשכרה. המלצתנו לך היא לא לקנות את השמלה אלא רק לשכור אותה, שכן אינך מתכוונת להוריש את השמלה לדורות הבאים. תני לשמלות כלה להיות מה שהן, והשאירי את העתיד לעתיד.

אז כמה עולות שמלות כלה חדשה?

כמו כל שנה, גם שמלות כלה של השנה ניתן למצוא בטווח נרחב של מחירים בין מאות בודדות לשמלה יד שנייה באינטרנט ועד לעשרות אלפי שקלים אצל המעצבים הנחשבים של שמלות כלה 2016.

אנחנו ממליצים על שמלה חדשה שנתפרת במיוחד בשבילך מהקולקציה של שמלות כלה 2016
, אבל כזו שלא צריך למשכן בשבילה את הבית שאין. יש מעצבים רבים בתחום שמציעים מחירי ביניים נוחים יחסית, של 3000-6000 ₪ לשמלה חדש

שנת 2017 אולי עוד נראית רחוקה, אבל היו בטוחות שמעצבים רבים עמלים ללא הרף על קולקציית שמלות כלה 2017 שלהם. חקרנו מעט ובדקנו מה יהיו הטרנדים החמים של שמלות כלה 2017. אתן מוזמנות לקרוא ולדמיין.

בתצוגות האופנה אפשר להבחין כבר בניצני הדגמים של שמלות כלה 2017. הדבר הראשון שקל להבחין בו הוא העיטורים. אכן, שמלות כלה 2017 נוטות להיות מעוטרות ומתוחכמות, ולא לדבוק בקווים הפשוטים שאיימו לחזור ולהיות מנת חלקנו בשנים האחרונות. גם טרנד הקפלים בדרך החוצה, לאחר שמעצבי שמלות כלה בחרו להיעזר בעיטורים השונים, לחצי לצפייה ולא במיני הקפלים שלמדנו להכיר בשנים האחרונות, על מנת לספק נפח ועומק לשמלות כלה 2017.

עם כל השמלות עטורות הקישוטים, הנפח והגזרות הנשיות, נראה כאילו שמלות כלה בדגמים החדשים אינן הולכות להתהדר בקווים פשוטים ונקיים, וגם סגנון התפירה והדגשים הנשיים הולכים להשתנות מעט. בשמלות כלה מהשנה נגלה שקו המותן מתחיל לטפס למעלה, לאחר שנים שבהן קו מותן נמוך נחשב אפנתי.

גם הסימטריה נזנחת מעט בשמלות כלה לשנה הבאה, לטובת קווים אלכסוניים, שסעים מלאים או חלקיים, ואף שמלות כלה עם כתפייה אחת בלבד, או עם שתי כתפיות שאינן זהות בצורתן, שמלות כלה בעיצוב המודרני חדש, על קישוטיהן הרבים והא סימטריה הצפויה, ימשכו לכיוון סגנונות גולשים, המנצנצים ונראים מעט אחרת בכל זווית שמסתכלים עליהן.

התחזיות מספרות על עיטורי פאייטים, קריסטלים שקופים, חרוזים ופנינים שישובצו בשמלות כלה 2017. גם פריטים "משוגעים" יחסית, כגון נוצות, מתחילים להיכנס למיינסטרים בכל הקשור לעיטורי שמלות כלה 2012, וכל זאת לצד בדים רכים ותחרות שיעטפו את הגוף.
בקיצור, עם כל הטרנדים המתרגשים עלינו לטובה, ובשילוב מרקמים מעניינים-עד-מטורפים שהמעצבים השונים מנסים לשוות לשמלות כלה 2017, יספקו לנו חוויית צפייה ובחירת שמלות מעניינת ורבגונית עד מאוד.